Prosinec 2014


Coelhova Nevěra.

20. prosince 2014 v 18:10 | - L. |  Recenze
Pana Coelha jsem poznala před dvěma lety. V té době ho četl můj ex-přítel i jeho nejlepší kamarád, do kterého jsem byla zamilovaná (ne, nechtějte detaily), takže je asi přirozené, že v rámci "chci se s vámi o tom bavit" jsem sáhla po první knize - ukázalo se, že Alchymista byl moc dobrý výběr a že se mi styl psaní tohoto brazilského spisovatele vážně zalíbil.

POSTŘEHY #1

17. prosince 2014 v 18:24 | - L. |  Něco k zamyšlení
V posledních dnech, možná se už dá mluvit i o týdnech, si všímám spousty věcí. A značná část z nich mě nepřestává překvapovat. Svět je prostě někdy opravdu zvláštní místo... Přináším první část věcí, které mi v noci nedají spát! (některé...)

VÍTEJTE.... V JÁMĚ LVOVÉ.

17. prosince 2014 v 18:21 | - L. |  Ostatní písmenka
Zdravím! ... Ať jsem přemýšlela, jak jsem přemýšlela, nenapadlo mě nic vhodného, co by se dalo použít jako úvod. A úvod přece musí mít všechno. Nebo ne? Já bych řekla, že ano. Ovšem sálodlouze vyprávět náhodným čtenářům, jak se snažím dát život novému, nejspíše stopětašedesátému, pokusu o blog, se mi zrovna dvakrát nechce.....

Jmenuji se Lucie, vedu průměrně spokojený život adolescentního člověka, co se snaží vypořádat se se světem, který se neustále mění a opravdu nemám, tentokrát už fakt ne, potřebu vylévat si srdíčko. Vše, co hledám a potřebuji, je jen trocha prostoru, kde si budu moci spokojeně zanadávat, podělit se o své údajně nehodící se názory a zas se jít tvářit, jak je všechno perfektní. Myslíte, že by to šlo? No ovšemže. (Ještě, že ten internet máme!) A kdo ví. Třeba se jednou vypracuji do fáze, kdy to začne mít hlavu a patu a mně se konečně podaří napsat svůj první pokus o knihu, o čemž sním....... už dlouho. Jen se té mrše pořád nechce! (- inspiraci)
Koneckonců, knihy miluji a podle toho, co už jsem za svůj krátký život stihla přečíst, mohu s klidem prohlásit, že dneska knihu vydají kde komu. Vemte si třeba takové Stmívání.

Už jsem se zmínila, že ráda píšu? A vlastně i mluvím, tak si nepřejte mě někdy někde potkat. Pusu mi nezavře ani jídlo ani alkohol, dokonce ani polibek ne. Jsem vážně hrozná. Sarkastická, drzá a tvrdohlavá k tomu. Takže vítejte! A klidně si udělejte pohodlí.

- L.