VÍTEJTE.... V JÁMĚ LVOVÉ.

17. prosince 2014 v 18:21 | - L. |  Ostatní písmenka
Zdravím! ... Ať jsem přemýšlela, jak jsem přemýšlela, nenapadlo mě nic vhodného, co by se dalo použít jako úvod. A úvod přece musí mít všechno. Nebo ne? Já bych řekla, že ano. Ovšem sálodlouze vyprávět náhodným čtenářům, jak se snažím dát život novému, nejspíše stopětašedesátému, pokusu o blog, se mi zrovna dvakrát nechce.....

Jmenuji se Lucie, vedu průměrně spokojený život adolescentního člověka, co se snaží vypořádat se se světem, který se neustále mění a opravdu nemám, tentokrát už fakt ne, potřebu vylévat si srdíčko. Vše, co hledám a potřebuji, je jen trocha prostoru, kde si budu moci spokojeně zanadávat, podělit se o své údajně nehodící se názory a zas se jít tvářit, jak je všechno perfektní. Myslíte, že by to šlo? No ovšemže. (Ještě, že ten internet máme!) A kdo ví. Třeba se jednou vypracuji do fáze, kdy to začne mít hlavu a patu a mně se konečně podaří napsat svůj první pokus o knihu, o čemž sním....... už dlouho. Jen se té mrše pořád nechce! (- inspiraci)
Koneckonců, knihy miluji a podle toho, co už jsem za svůj krátký život stihla přečíst, mohu s klidem prohlásit, že dneska knihu vydají kde komu. Vemte si třeba takové Stmívání.

Už jsem se zmínila, že ráda píšu? A vlastně i mluvím, tak si nepřejte mě někdy někde potkat. Pusu mi nezavře ani jídlo ani alkohol, dokonce ani polibek ne. Jsem vážně hrozná. Sarkastická, drzá a tvrdohlavá k tomu. Takže vítejte! A klidně si udělejte pohodlí.

- L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Borec Borec | 17. prosince 2014 v 19:02 | Reagovat

pohodlí mám, už se těším na první článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama