11 důvodů, proč bude 2016 super!

16. února 2016 v 22:29 | - L. |  Ze života Lů
A je to tady. Není to tak dávno, co byly Vánoce, plánovaly se oslavy silvestra a nového roku.. A pak to přišlo 2 0 1 6. Rok, který začal velice slibně. Veselé narozeniny, ukončení půlročního trpělivého čekání na novou lásku. A bum, už je půlka února za námi. Hrozně to utíká! Všechno! Neuvěřitelné. Tímto tempem ani nemrknu a bude mi 30. Což je v tuto chvíli ještě pořád dost děsivá představa, rychle od ní pryč.

Tento rok však bude jiný. Lepší. Skvělý. Tento rok bude prostě můj. A jak to vím? . . .


1) BOYFRIEND
Po několika neúspěšných pokusech a půlročním čekání jsem se konečně dočkala a mám svého pana Božského. Krásně jsme si ten rok odstartovali a s ním po boku bude všechno super! Dívat se na svět zamilovanýma očima je to nejlepší a nejkrásnější.

2) OČEKÁVANÉ FILMY
Už prakticky od jara 2015 nás svět Hollywoodu a jiných filmových studií zahrnuje neskutečným množstvím nejrůznějších trailerů. A jeden je lepší než druhý, premiéry samozřejmě 2016. V první řadě jsou to komiksovky všeho druhu, ať už Marvel anebo DC; s každým novým trailer nebo nějakou teorií zažívám pořádné nerdgasmy a filmový rok 2016 bude prostě nejvíc. Deadpool, nový Captain, X-meni, Suicide Squad a další a další a další. Ano, prosím!

3) SERIÁLY
Po vánočně-sváteční pauze znamená začátek nového roku, v tomto případě 2016, obnovení spousty záležitostí, ať už jde o Flashe, řadu mých oblíbených sitcomů či nové série věcí jako je Agent Carter, Suits.... Až si začínám říkat, proč sakra den nemá víc hodin, jak mám stíhat být pořád v kině, hltat 10 seriálů týdně, věnovat se rozkvétání vztahu, těžce pracovat a vydělávat na všechno výše zmíněné a být doma u rodiny?

4) PŘESTUPNÝ ROK
Máme od vesmíru o jeden celý den navíc, to je přece paráda.

5) ROZUM
Ano, ano. V tomto roce hodlám udělat všechno proto, abych zkusila být rozumná déle jak pár vteřin a konečně napravím všechny chyby, kterých jsem se v poslední době dopustila. A že jich je! Tak nechť mě síla provází a vše se povede, jak má.

6) POTTEROVSKÝ SVĚT
Co vyšla informace, že v roce 2016 bude nová potterovka, tedy Fanstastická zvířata, mé potterheadské srdíčko plesá radostí. Jupí! Půjdeme do kin v hábitech a s hůlkami v rukách a bude to skvělé a všichni budeme vtaženi zpět do toho našeho světa.
A samozřejmě nesmím zapomenout, že vyjde Cursed Child. Sice jako přepis divadla, ale i tak!

7) ROK NAVÍC
Jsem o rok starší, rozumnější, zkušenější, chytřejší, krásnější... zkrátka a dobře, nic mi nevezme naděje, že tento rok bude konečně první rok, na jehož konci si řeknu "Ano, letos jsem byla skutečně šťastná a všech 366 dní jsem využila maximálně".

8) ANO
Co přišel Nový rok a s ním nový rok, přemýšlela jsem, zda si dám letos nějaká předsevzetí, která nakonec stejně nedodržím a budu jenom zbytečně naštvaná. Dala jsem si tedy jedno, u něhož si myslím, že má docela smysl a potenciál a podobně. Stanu se povolnější! Ne v tom směru, jaký kde koho napadne, ale prostě říkat na věci ano a nechávat před sebe stavět nové výzvy a příležitosti. Jelikož už je polovina února, musím říci, že s tím nedostatkem času, jaký mám, mi to docela jde!

9) LINKIN PARK
V tomto roce se konečně dočkám nové desky své nejdéle oblíbené kapely. Sice mě v posledních letech spíše zklamávají, ale na druhou stranu - každý se musí nějak uživit v těchto těžkých časech. Nedávám moc šanci tomu, že by se vrátili k původní nu-metalové tvorbě, ale pořád jsou to Linkin Park a na jejich záležitost se budu vždycky těšit, protože u nich člověk prostě neví, s čím přijdou tentokrát.

10) KONCERTOVÁNÍ
Letos se zaměřím na svůj nedostatek zkušeností co se koncertů týče. Nejbližší přijde už za chvíli - návrat do pubertálních let se Simple Plan. Těšing!

11) PLÁNY
Je teprve únor a moje hlava už je plná nápadů na výlety a jiné akce. Tento rok bude prostě nezapomenutelný! Věřím tomu. Každou buňkou. Už teď je těch 6 týdnů naprosto skvělých. <3 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bludička bludička | Web | 18. února 2016 v 11:52 | Reagovat

Nevím, jestli je to tou zamilovaností, ale z tohohle článku úplně přetéká optimismus a dobrá nálada :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama