30 před 30; díl druhý

15. dubna 2017 v 17:40 | - L |  Něco k zamyšlení11. Cestovat, vidět alespoň půlku Evropy.
V dětství jsme to doma neměli úplně ideální, a tak jediná místa, která si můžu na mapě odškrtnout, je Slovensko, Chorvatsko a pár německých měst u hranic na Krušnohorsku, odkud jsem původně. Touha po poznání světa je rok od roku silnější, jen podmínky nespolupracují. Zatím.

12. Být spokojená s postavou.
Celoživotní boj snad každé ženy. Pochybuji, že existuje dokonalá vyrovnanost s postavou, ale pokusit se o to rozhodně můžu.

13. Mít nějaké koníčky.
Od doby, co chodím jen do práce a bydlím v hlavním městě, jak jsem si vždycky přála, pocuťuji jistou prázdnotu, která mě sužuje, kdykoliv přijdu domů, hodím kabelku do rohu a dosednu na gauč. Dřív jsem malovala, zpívala a běhala venku, dneska hraju počítačové hry a sleduji 70 seriálů naráz. Chtělo by to ten den trošku zaplnit.

14. Zdravější jídelníček.
Klasika. Člověk stárne a tím víc se projevují nedostatky v jeho životosprávě. No jen řekněte, jak moc je normální být ve 24 nemocná od žaludku?

15. Přestat se tolik stresovat.
Ve finále jde stejně jenom o hovno.

16. Stáhnout to-watch / to-read listy.
Většinu svého života, když nebudu počítat spánek a pobyt v práci, trávím sledováním nových a nových seriálů, což je závazek na X let kolikrát, a čtením a objevováním nových knížek. Oba seznamy spíše rostou, než aby se zkracovaly. Chce to lepší strategii.

17. Zbavit se všech mladistvých chyb.
Dluhy, zlozvyky, zbytečná nepřátelství. Věci, které akorát brzdí v pořádném vývoji.

18. Zažít Nova Rock.
Můj velký teenagerovský sen. Letos to málem vyšlo, příští rok už musí.

19. Naučit se používat šminky.
Haha, velký fail mého života. Nikdy jsem to nepotřebovala a soudě dle slov mého partnera, ani dnes to nepotřebuji. Ale každá mladá žena chce jednou začas vklouznout do těch krásných semišových lodiček, obtáhnout pusu červenou rtěnkou a vyrazit do světa. Škoda, že ať se snažím sebevíc, sleduji spousty videí a tutoriálů a nakupuji hodně kosmetiky, je mi to k ničemu. Cože? Tužka na oči? Uteč, dokud můžeš.

20. Napsat knihu.
Už je to pár let, co se mi v hlavě začaly rodit velké nápady a šuplíky se začaly plnit poznámkami a nápady na ubrousku, protože člověka to může přepadnout všude a vždycky. Jen k tomu dotažení do konce tomu chybí pár schopnějších a aktivnějších buněk.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama